گلکسی اس ۱۰ ای رقیب آیفون XR خواهد بود!


تا رونمایی سری اس گلکسی سامسونگ فقط چند هفته باقی مانده است. تصاویر منتشر شده این بار گلکسی اس ۱۰ ای سامسونگ را نمایش می دهند. وبسایت آلمانی WinFuture این رندر را به همراه مشخصات گوشی معرفی نموده است.

در این تصویر قسمت جلو، جانبی و پشت گوشی دیده می شود. گلکسی اس ۱۰ ای با لبه های باریک در کنار صفحه دیده می شود و این موضوع باعث شده به آیفون XR شباهت زیادی داشته باشد.

فاقد بریدگی بالای نمایشگر است و حفره دوربین سلفی با نام Infinity-O در آن به کار رفته و در قسمت پنل پشت دارای ۲ دوربین می باشد. از نظر اندازه نمایشگر با آیفون XR برابر است. این اندازه ۵.۸ اینچ می باشد.گلکسی اس 10 ای

باتری گوشی برابر با ۳۱۰۰ میلی آمپر ساعتی است و با ۶ گیابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می شود. سنسور اثر انگشت آن بر روی دکمه خاموش و روشن قرار می گیرد.

گلکسی اس ۱۰ ای با قیمت ۸۶۰ دلار ارائه خواهد شد. این قیمت از گلکسی اس ۱۰(۹۹۹ دلار) کمتر است اما خیلی مقرون به صرفه و اقتصادی نیست. سامسونگ برای فروش و عرضه گلکسی اس ۱۰ ای نیز روندی مانند آیفون XR در پیش گرفته و به همین خاطر نسخه ارزان قیمت خود را با امکانات کم ارائه می کند.

The post گلکسی اس ۱۰ ای رقیب آیفون XR خواهد بود! appeared first on آرگا.


منبع : آرگا پورتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *